Spolupracovník / Distribútor

MebWay

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Doprava, Iné, Obchod, Manažment kvality
Zmluvný vzťah
Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
provízie
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.8.2018
Termín nástupu
31.8.2018
Náplň práce
Ponúkame provízny systém z predaja nábytku, okrem technického - webové stránky v slovenskom jazyku, marketing na slovenskom trhu, dodávky, montáže a mnoho ďalšieho.
Požiadavky na zamestnanca
Znalosť slovenského jazyka,
Schopnosti predaja / distribúcie
Nezávislá organizácia času a práce
Zamestnanecké výhody, benefity
Atraktívny systém provízie z predaja - podrobnosti nás kontaktujte telefonicky / e-mailom
Stručná charakteristika spoločnosti :
Jesteśmy producentem mebli biurowych, hotelowych oraz innych. Posiadam własną fabrykę oraz współpracujemy z partnerami produkującymi fotele, krzesła itp.
W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy współpracowników oraz dystrybutorów w Słowacji.
Kontakt
MebWay
ul. Fabryczna 2, lok. 3.5 MEBWAY, Lublin, Poľsko
Kontaktná osoba: Mateusz Krzych
Tel.: +48 516376879