Servisný technik

MENERGA s.r.o

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislava
Adresa
Lieskovská cesta 2/A
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 000 EUR / Mesiac
Dohodou - pri pracovnom pohovore
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
1.1.2019
Náplň práce
Servisný technik pracuje po zaškolení samostatne v Bratislave, alebo po celom slovensku. Vykonáva opravy, údržbu a servis vzduchotechnických a klimatizačných zariadení, ktoré firma Menerga dodáva.
Požiadavky na zamestnanca
Nutná vyhl.508/2009 §21 Zb.z, alebo ukončená elektrotechnická škola
Nemecky jazyk výhodou - nie je ale podmienka
Vodičský preukaz skupiny B
Práca s počítačom
spoľahlivosť, zodpovednosť, seriózne vystupovanie
Prax v oblasti klimatizačných a chladiarenských technológii vítaná
Zamestnanecké výhody, benefity
Flexibilný pracovný čas
Služobný telefón
Stravné lístky
Zaškolenie zamestnanca
Cestovné náhrady
Vianočný bonus podľa stanovených kritérií
Nestereotypná práca
Informácie pre uchádzača

Hľadáme absolventa strednej, alebo vysokej školy elektrotechnickej, ktorý by zapadol do mladého týmu srvisných technikov. Zamestnanec bude riadne zaškolený a pripravený na pracovnú pozíciu. Všetky informácie budú vysvetlené pri pracovnom pohovore.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma Menerga s.r.o., je stabilná spoločnosť s dlhoročnou praxou a skúsenosťami na vysokej úrovni, ktorá sa zaoberá projekciou, predajom, realizáciou a servisom vzduchotechnických zariadení.
Lieskovská cesta 2/A, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Martin Boháčik
Tel.: 0905632201