Technológ výroby v strojárstve

METALES, s. r. o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Adresa
M. R. Štefánika 44
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1050 – 1200 € v čistom
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
29.12.2017
Termín nástupu
1.11.2017
Náplň práce
Technická príprava výroby – tvorba technologických postupov.
Cenotvorba.
Návrh nových prípravkov na zefektívnenie výrobných procesov.
Požiadavky na zamestnanca
Podmienkou ovládanie CAD-CAM (výhodou ovládanie práce v SpaceClaim a EdgeCam).
Podmienkou Tvorba programov vo Fanuc.
Prax v CNC obrábaní – min. 3 roky
Skúsenosti s ERP systémom (SAP, Helios a pod.) výhodou.
Anglicky jazyk mierne pokročilý (B1) výhodou.
Zamestnanecké výhody, benefity
Práca v dvojzmennej prevádzke.
Príplatky za nadčasové hodiny (25% príplatok).
+ mesačné hodnotenie až do výšky 300 €.
Možnosť ubytovania vo firemnom byte bezplatne.
Informácie pre uchádzača
Prosíme uchádzačov aby životopisy posielali na e-mail: metales@metales.sk a do predmetu uvádzali, že ide o pracovnú pozíciu „Technológ výroby“.
Stručná charakteristika spoločnosti :
spoločnosť podniká v oblasti kovovýroby, spracovávania a obrábania kovov
M. R. Štefánika 44, Dolný Kubín, Slovensko
Kontaktná osoba: Veronika Uchálová