Operátor, obsluha lisov v kovovýrobe Zlinský kraj

MEUS

Miesto práce
Česká republika, Zlínský kraj
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
12.11.2018
Náplň práce
Náplň práce: Obsluha už prednastavených lisov vo výrobe kovových lisovaných a strihaných dielov pre automobilový priemysel. Vkladanie a vyberanie ľahkých plechových dielov do a z lisu, povrchová kontrola hotových výrobkov.
Jednoduchá turnusová práca pre mužov, ženy aj páry.
Požiadavky na zamestnanca
Pred nástupom do práce je potrebné mať so sebou buď celú zdravotnú dokumentáciu alebo výpis zo zdravotnej dokumentácie.
V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku nám pošlite svoj Životopis na job@meusgroup.eu alebo info@meusgroup.eu
Zamestnanecké výhody, benefity
Nástupná mzda 110 kč/hod. po odpracovaní 200 hod.115kč a po skúšobnej dobe 120 kč/h pri odpracovaní 230 hod. od (od 24 000 kč, po skúšobnej dobe od 27 600 kč /turnus 20 dní).
Zamestnanecké výhody, benefity:
Príspevok na stravu.
Turnusová práca 20 dni v práci a 10 dni doma.
12 hod. pracovné zmeny, pracuje sa aj cez víkendy.
Práca na hlavný pracovný pomer.
Ubytovanie zabezpečené - zadarmo, platí firma, v prípade vlastného ubytovania príspevok na privát 3 500 kč/mesiac.
Zálohy - na prvý týždeň si zobrať vlastné peniaze, po prvom odpracovanom týždni máte nárok na zálohu 1 000 kč – 1 500 kč.
Informácie pre uchádzača

Stručná charakteristika spoločnosti :
agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Kontakt
MEUS
třída Kpt. Jaroše 1922/3, Brno, Česká republika
Kontaktná osoba: Ondusková
Tel.: 0948008683