Brúsič, robotník - kontrolór Brno 130 kč/hod.

MEUS

Miesto práce
Česká republika, Juhomoravský kraj
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
12.11.2018
Náplň práce
Náplň práce: Kontrola a obrusovanie liatinových odliatkov pre brzdové systémy osobných a nákladných áut. Vizuálna kontrola výrobkov na páse; vyhodnotenie potreby obrúsenia. Brúsenie prebytočného materiálu na odliatkoch pomocou stojanovej alebo ručnej brúsky, prípadne oklepávanie kladivom.
Nebrúsi sa každý kus!
Nástupná mzda 120 Kč/hod;
• po úspešnom zaškolení 130 Kč/hod;
• po skúšobnej dobe možnosť navýšenie mzdy od úrovne dosiahnutých zručností od 135 do 145 Kč/hod
Požiadavky na zamestnanca
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám pošlite svoj Životopis na job@meusgroup.eu alebo info@meusgroup.eu.
Pred nástupom do práce je potrebné mať so sebou výpis zo zdravotnej dokumentácie.
Zamestnanecké výhody, benefity
Zamestnanecké výhody:
- práca na hlavný pracovný pomer, pracovná zmluva na dobu neurčitú
- turnusová práca - 20 dní v práci a 8 dní doma (pravidelné turnusy)
- možnosť nadčasov
- ubytovanie zabezpečené, hradí MEUS s.r.o.; prípade vlastného ubytovania poskytujeme príspevok na ubytovanie 3 500 Kč
- príspevok na stravu: 37 Kč/obed dopláca zamestnávateľ a 25 Kč/obed si platí zamestnanec
- poskytovanie záloh po prvom odpracovanom týždni
Informácie pre uchádzača
Stručná charakteristika spoločnosti :
agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Kontakt
MEUS
třída Kpt. Jaroše 1922/3, Brno, Česká republika
Kontaktná osoba: Ondusková
Tel.: 0948008683