Brúsič - robotník Brno

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Adresa
Brno
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
03.08.2020
Termín nástupu
03.08.2020
Náplň práce
Kontrola a obrusovanie liatinových odliatkov pre brzdové systémy osobných a nákladných áut. Vizuálna kontrola výrobkov na páse; vyhodnotenie potreby obrúsenie. Brúsenie prebytočného materiálu na odliatkoch pomocou stojanovej alebo ručnej brúsky, prípadne oklepávanie kladivom.
Nebrúsi sa každý kus! Nástupná mzda 120 Kč/hod.; po 200 hod. navýšenie na 130 Kč/hod. v čistom., po odpracovaní skúšobnej doby 135 kč, po 6. mes. 140 kč/hod. , po roku navýšenie na 145 kč/ hod. v čistom
+ 15 kč / hod. za nočné smeny
Denná zmena od pondelka do piatku 12 hod. zmeny
Nočná zmena od nedele do piatku, v nedeľu sa pracuje od 22.00 hod. do 06.00 hod., od pondelka 12 hod. zmeny.
Pozícia vhodná aj pre ľudí bez praxe, možnosť zaučiť sa.
Požiadavky na zamestnanca
- dobrý zdravotný stav (lekárska prehliadka)
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť
Zamestnanecké výhody, benefity
• kvartálne prémie do výšky 4 000 kč
• práca na hlavný pracovný pomer, pracovná zmluva na dobu neurčitú
• turnusová práca - 20 dní v práci a 8 dní doma (pravidelné turnusy)
• po dohode možnosť nadčasov
• príspevok na stravu: 41 Kč/obed dopláca zamestnávateľ , zamestnanec má obed za 34 kč, v prípade 12 hod. zmeny príspevok aj na večeru 41 kč/večera.
• ubytovanie zabezpečené, hradí MEUS s.r.o.; prípade vlastného ubytovania poskytujeme príspevok na ubytovanie 3 500 Kč pri odpracovaní 200 hodín, inak sa príspevok alikvotne prepočítava
Informácie pre uchádzača
Pred nástupom do práce je potrebné, aby mal uchádzač výpis zo zdravotnej dokumentácie alebo celú zdravotnú kartu so sebou. V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail: job@meusgroup.eu alebo info@meusgroup.eu. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 911 886 924 alebo +421 948 008 683.
Stručná charakteristika spoločnosti :
agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Kontakt
MEUS s.r.o.
třída Kpt. Jaroše 1922/3, Brno, Česká republika
Kontaktná osoba: Ondusková