Operátor výroby / robotník/ montážnik od 115 kč/hod. Juhomoravský kraj

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Adresa
Suchý
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Výroba
Ponúkaný plat
20 000 - 28 500 EUR / Mesiac
Hodinová sadzba 115 kč v čistom + 2 000 kč bonus nad 200 hod./mesaic.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
02.08.2020
Termín nástupu
03.08.2020
Náplň práce
Opracovanie už vyrobených vaní, sprchových vaničiek a masážnych systémov.
Náplňou práce je: leštenie, natieranie, kontrolovanie, balenie a kompletná úprava vyrobených produktov.
Požiadavky na zamestnanca
- dobrý zdravotný stav (lekárska prehliadka pred nástupom)
- spoľahlivosť
- zručnosť
- chuť pracovať
Zamestnanecké výhody, benefity
Nad 200 hod./mesiac prémia 2 000 kč k výplate.
Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma alebo možnosť pracovať bez turnusového voľna.
12 hod. pracovné zmeny - denné ( od Pondelka do Piatku)
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
Ubytovanie je nové s kompletnou vybavenosťou.
Ubytovanie zabezpečené - zadarmo, platí firma, v prípade vlastného ubytovania príspevok na privát 3 500 kč/mesiac.
Zálohy - na prvý týždeň si zobrať vlastné peniaze, po prvom odpracovanom týždni máte nárok na zálohu 1 000 kč – 1 500 kč.
Informácie pre uchádzača
Pred nástupom do práce je potrebné mať výpis zo zdravotnej dokumentácie, ide sa na vstupnú lekársku prehliadku.
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám pošlite Váš Životopis na job@meusgroup.eu alebo volajte na telefóne číslo 0911 886 924 alebo 0948 008 683.
Stručná charakteristika spoločnosti :
agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Kontakt
MEUS s.r.o.
třída Kpt. Jaroše 1922/3, Brno, Česká republika
Kontaktná osoba: Ondusková