Práca pre operátorov/operátorky výroby, montážnikov, robotníkov od 110 kč/hod. v čistom

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Stredočeský kraj
Adresa
Mladá Boleslav
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín ukončenia výberového konania
04.08.2020
Termín nástupu
05.08.2020
Náplň práce
Výroba a montáž palivových potrubí a palivových systémov do áut. Vizuálna kontrola, príprava materiálu, skladanie, spájanie, montáž.
Turnusová práca v Mladej Boleslave pre operátorov výroby/ montážnikov. Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Nástupná mzda 110 kč/hod. nad 200 hod. 120 kč, po skúšobnej dobe navýšenie na 115 kč, nad 200 hod. 125kč.
Požiadavky na zamestnanca
- spoľahlivosť
- zručnosť
- chuť učiť sa nové veci
-flexibilnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma alebo nepretržité pracovné zmeny.
12 hod. pracovné zmeny - denné a nočné
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
Ubytovanie zabezpečené - zadarmo, platí firma, v prípade vlastného ubytovania príspevok na privát 3 500 kč/mesiac.
Zálohy - na prvý týždeň si zobrať vlastné peniaze, po prvom odpracovanom týždni máte nárok na zálohu 1 000 kč – 1 500 kč.
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám pošlite Váš Životopis na job@meusgroup.eu, alebo nás kontaktujte na tel. č. 0911 886 924, 0948 008 683.
Stručná charakteristika spoločnosti :
agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Kontakt
MEUS s.r.o.
třída Kpt. Jaroše 1922/3, Brno, Česká republika
Kontaktná osoba: Ondusková
Tel.: 0948008683