Práca pre operátorov výroby, montážnikov, robotníkov 120kč/hod.v čistom

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Česká republika
Adresa
Mladá Boleslav
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Nástupná mzda 110 kč/hod. nad 200 hod. 120 kč, po skúšobnej dobe navýšenie na 115 kč, nad 200 hod. 125kč.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín ukončenia výberového konania
31.08.2020
Termín nástupu
01.09.2020
Náplň práce
Výroba a montáž palivových potrubí a palivových systémov do áut. Vizuálna kontrola, príprava materiálu, skladanie, spájanie, montáž.
Turnusová práca v Mladej Boleslave pre operátorov výroby/ montážnikov. Práca je vhodná pre mužov aj ženy.
Požiadavky na zamestnanca
- prax vo výrobe
- zručnosť
- chuť učiť sa nové veci
Zamestnanecké výhody, benefity
Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma alebo nepretržité pracovné zmeny.
12 hod. pracovné zmeny - denné a nočné
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
- ubytovanie je zabezpečené, hradené nami, je zrekonštruované s vlastným sociálnym zariadením, s chladničkou na izbe, možnosť pripojenia na wifi za poplatok na recepcii, ubytovanie je v centre mesta Mladej Boleslavi
- Zálohy - na prvý týždeň si zobrať vlastné peniaze, po prvom odpracovanom týždni máte nárok na zálohu 1 000 kč – 1 500 kč.
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám pošlite Váš Životopis na job@meusgroup.eu.
Kontakt +421 911 886 924
Stručná charakteristika spoločnosti :
agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Kontakt
MEUS s.r.o.
třída Kpt. Jaroše 1922/3, Brno, Česká republika
Kontaktná osoba: Ondusková
Tel.: 0948008683