Manažér obchodnej skupiny

Mgr. Marek Vrábel

Miesto práce
Nitra, Topoľčany
Adresa
Coboriho 9, 949 01 Nitra
Pracovná oblasť
Poisťovníctvo
Zmluvný vzťah
Iné
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Chceš žiť život podľa svojich vlastných predstáv a zároveň si plniť svoje sny?
Rád zdolávaš výzvy vo svojom živote?
Nechceš byť obmedzovaný pracovným časom a príjmom od svojho zamestnávateľa?
Ak je áno tvoja odpoveď, tak máme pre teba:
• rozvoj, podpora a budovanie obchodného tímu
• motivovanie v tímovom duchu
• aktívny koučing, zaškolovanie
• analýza potrieb
• servis a odborné poradenstvo
• vedenie a podpora klientskych špecialistov
• zodpovednosť za obchodné výsledky
Požiadavky na zamestnanca
analyzovanie a riešenie problémov
finančná a ekonomická gramotnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
organizovanie a plánovanie práce
osobnostný rozvoj
motivovanie ľudí
samostatnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkané výhody
• zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• flexibilný pracovný čas
• adaptačný proces pri nástupe na pozíciu
• možnosť kariérneho rastu
• bezplatný systém vzdelávania
• motivačné príspevky po dobu 24 mesiacov, bonifikačné odmeny
Informácie pre uchádzača
Pri záujme mi vaše životopisy posielajte na moju e-mailovú adresu.
Stručná charakteristika spoločnosti :

Je najväčšou univerzálnou poisťovňou na Slovensku. Ponúka celú škálu inovatívnych poistných produktov: od životného a úrazového poistenia, cez poistenie privátneho majetku a poistenie motorových vozidiel, až po poistenie priemyslu a podnikateľov. Značka Allianz – SP je všeobecne uznávaná a pozitívne vnímaná širokou verejnosťou. Odráža nielen inovatívne prvky, ale spája sa aj s bohatou minulosťou spoločnosti a dlhoročnými skúsenosťami.
Čajkovského 38, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: Marek Vrábel