OBCHODNÝ VEDÚCI, REPREZENTANT, TIPER TRNAVA a okolie

Mgr. Michaela Štofíková

Miesto práce
Hlohovec, Piešťany, Trnava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
500 - 1 200 EUR / Mesiac
500,00 - 1 200,00 EUR / mesačná
-príprava podkladov
-vytváranie osobných finančných plánov
-organizácia termínov a obchodných stretnutí
-sprostredkovanie zmlúv o poskytnutí finančných služieb
-vedenie jednoduchých pracovných úloh a projektových podujatí
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
29.12.2017
Termín nástupu
2.1.2018
Náplň práce
-dobré finančné ohodnotenie
-práca v mladom, dynamickom kolektíve
-flexibilný pracovný čas
-možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu
-možnosť vykonávať činnosť popri inom zamestnaní, štúdiu
-možnosť získať informácie o finančnom trhu - Akreditované vzdelávanie
-možnosť odborne rásť a zvýšiť si kvalifikáciu
Požiadavky na zamestnanca
-aktívny prístup k práci, flexibilita, dynamika práce, organizačné schopnosti sú nutnosťou
-komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie, kreativity a osobitý prístup k riešeniam úloh sú vítané
Informácie pre záujemcu
Zaoberáme sa analýzou, auditom, plánovaním a poradenstvom v ekonomickom sektore v rámci Slovenska.
Vykonávame kontrolu existujúcich zmlúv a nastavujeme ich v prospech klienta.
Obchodná divízia otvára zastúpenie pre mestá:
TRNAVA
Piešťany
Hlohovec
Obsadzujeme viacero pracovných miest.
V prípade záujmu posielajte životopisy na :
aap.centrum@centrum.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Pôsobenie vo finančnom sektore.Monitoring finančného trhu
Dlhé Hony 56, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: Michaela Štofíková
Tel.: 0911 780 807