FOTOGRAF / FOTOGRAFKA - VYSOKA PREMIA

Mgr. Milan Drimak

Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica
Pracovná oblasť
Brigády, Marketing a reklama, Obchod, Poisťovníctvo, Služby
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat :
1 000 - 1 200 EUR /
Požadované vzdelanie
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
ASAP
Náplň práce
Firma PRESTIGE PHOTO ponúka pozíciu - fotografa v renomovanej a financne silnej spoločnosti. Náplň prace je fotografovanie deti podľa zákaziek v školských zariadeniach v dopoludňajších hodinách. Flexibilný pracovný čas. Plat podľa odvedenej práce. Požiadavky: prístup k internetu, vodičský preukaz B, automobil výhodou, vlastná foto výbava - zrkadlovka s objektívom, systémový blesk, bezúhonnosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, výborné komunikáčne a organizačné schopnosti. Pozícia vhodná aj pre absolventa. Termín nástupu: ASAP. V pripade, ze vas ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na: praca@photoprestige.sk. Prípadné otazky je potrebné poslať výhradne prostredníctvom emailu. Kontaktovať budeme len uchadzačov ktorí spolu so štrukturovaným životopisom špecifikujú svoj vzťah k fotografii alebo fotografickú prax a spĺňajú požiadavky danej pozície. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní spoločnosťou a pozvaní na prvé kolo výberového konania. www.photoprestige.sk
Požiadavky na zamestnanca
K dispozicii osobny automobil a pristup k internetu. V pripade zaujmu uvedte zoznam vasej foto vybavy.
Iné výhody
Získate prácu, ktorá vás bude baviť v spoločnosti formujúcej fotografické trendy. Nájdete u nás váčšie vyzvy, prácu na unikatných projektoch a možnosť ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru a skvelých kolegov fotografov.
Levočská 9, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Erika Kadleckova