Elektrikár, mechanik elektrotechnik - silnoprúdová, slaboprúdová technika

MH-EL

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Hlavné mesto Praha, Nemecko
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 3 200 EUR / Mesiac
Hodinová fakturizácia prebieha na konci každého mesiaca. Splatnosť 14 dní

Úkolová fakturizácia prebieha po dokončení práce, možnosť záloh. Splatnosť 14 dní
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Dobrý deň, ponúkame prácu pre elektrikárov, jedná sa o elektroinštalačné práce, práce sa vykonávajú v Prahe, odhadovaný čas realizácie 2-3 mesiace. Ubytovanie hradené, mzda dohodou. (nadštandartné ohodnotenie) Bližšie info v správe.
Rovnako ponúkame prácu pre elektrikárov na slovensku v okoli BA a TT, ale aj v zahraničí Nemecku a v Čechách, kontaktný údaj 0949 267 273
- ťahanie káblov, zapajánie bytových/domových a priemyslených rozvádzačov, kompletáž bytov (zásuvky, vypínače), priemyselné elektroinštalácie, montáž žľabov, kamerových, pohybových, protipožiarnych a alarmových technológií, uzemňovacie práce, zvončeky, videovrátnici a podobne...
Požiadavky na zamestnanca
Čítanie elektroinštalačných výkresov
Min. vyhláška §21
Stručná charakteristika spoločnosti :
Dobrý deň, ponúkam prácu pre elektrikárov, jedná sa o elektroinštalačné práce, práce sa vykonávajú v Prahe, odhadovaný čas realizácie 2-3 mesiace. Ubytovanie hradené, mzda dohodou. (nadštandartné ohodnotenie) Bližšie info v správe. Rovnako ponúkam prácu pre elektrikárov na západnom slovensku v okoli BA a TT, Nemecku.
Hľadáme výhradne živnostníkov.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ!
Kontakt
MH-EL
Pažitná 40, Trnava, Slovensko
Kontaktná osoba: Marián Hanousek