vodic MKD

Milan Chlebík - Dráčik

Miesto práce
Celé slovensko, Nemecko, Rakúsko, Slovinsko, Taliansko
Pracovná oblasť
Doprava
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 950 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
1.9.2019
Termín nástupu
1.9.2019
Náplň práce
Hladame zodpovedneho zručneho spolahlivého vodiča na vyklapaci naves 50m3 na prepravu agroproduktov 90%.Jazdi sa od pondelka do piatku maximalne prichod v sobotu.Platobne podmienky sú individualne od 1400 - 1950
Pre viac informaci treba volat ale freferujeme osobne stretnutie.
Destinacie CZ,DE,SI,AT,B, IT, .
Polovične preplacanie nakladov do zamestnania.
Požiadavky na zamestnanca
Stručná charakteristika spoločnosti :
Bratislavska 12, Sered, Slovensko
Kontaktná osoba: Milan
Tel.: 0948203202