Fyzioterapeut/ka - Rehab - Klinik s.r.o.

Miroslav Ondrejkovič

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Žitná 48, 831 06 Bratislava
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
700 - 1 200 EUR / Mesiac
info@rehabklinik.sk
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Termín nástupu
1.1.2018
Náplň práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Rehabilitácia po športových úrazoch a operáciách, individuálna a skupinová liečebná telovýchova, fyzikálna liečba, elektroliečebné procedúry,... Hľadáme človeka, ktorý chce odborne rásť a pracovať na sebe v modernom centre zameranom na starostlivosť o ľudské telo.
- prezentačné a organizačné schopnosti
- schopnosť samostatného rozhodovania
- aktívny a pozitívny prístup k práci
- vysoké pracovné nasadenie, dynamickosť, flexibilita
Požiadavky na zamestnanca
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k pacientom
- príjemné vystupovanie
- ochota a chuť vzdelávať sa
- korektnosť a lojálnosť
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Zamestnanecké výhody, benefity
www.rehabklinik.sk
Informácie pre uchádzača
Svoje štruktúrované životopisy a žiadosti posielajte e-mailom na info@rehabklinik.sk. Uvádzajte telefonický kontakt.
Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.
Podmienkou prijatia je ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore fyzioterapeut.
Stručná charakteristika spoločnosti :
www.mocargo.sk
Ako svoju hlavnú činnosť poskytujeme špedičné a dopravné služby v medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej cestnej preprave kusových, paletových a balíkových zásielok, celovozové prepravy, logistiku aj skladovanie.
Rostovská 22, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ondrejkovič
Tel.: +421905612573