Vodič C+E - SENEC (každý den doma)pravidelná linka Senec-Brno-Senec

MISVO TRANS s.r.o.

Miesto práce
Pezinok, Senec, Trnava
Pracovná oblasť
Doprava
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín nástupu
15.4.2019
Náplň práce
Pravidelná práce na lince Senec - Brno - Senec. Pondělí - pátek. Víkendy volné
odjezd ze Sence v cca 16:00 příjezd v cca 24:00 hod (Pondělí- Pátek)
každý den doma
Příjem 1100-1300 EUR

Na pozici řidiče požadujeme: Řidičský průkaz skupiny C+ E, Digitální kartu řidiče, ADR průkaz výhodou, psychotesty, zdravotní
prohlídku, pojištění odpovědnosti za škodu
Jsme stabilní firma s 25-ti letou tradicí , Stálá práce, mzda v termínu, služební telefon i pro
soukromé použití.
Požiadavky na zamestnanca
Řidičský průkaz C,E.
Profesní průkaz
Karta řidiče
Zdravotní způsobilost
Dopravně psychologické vyšetření.
Pojištění odpovědnosti za škodu při výkonu povolání
Platný průkaz ADR výhodou (popř. možnost si ho udělat)
dopravní společnost s dlouholetou tradicí
Osvětimany 356, Osvětimany, Česká republika
Kontaktná osoba: Milan Svozil
Tel.: +420 603 864 977