Senior developer "Multitalentovaný čávo"

MJCH, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Pri Suchom mlyne 6
Pracovná oblasť
Informatika - software
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 5 000 EUR / Mesiac
v závislosti od skúseností a pohovoru
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
1.3.2019
Náplň práce
Implementácia požiadaviek zákazníka, analýza kódu, code-review, optimalizácia riešení, návrh nových riešení. Hľadáme skúseného vývojára, ktorý dokáže naštartovať projekt podľa biznisových požiadaviek, navrhnúť/vytvoriť "stack" pre kolegov programátorov v teame, dbať na kvalitu výstupu.
Požiadavky na zamestnanca
Hľadáme kolegu, ktorý zapadne do dynamického tímu, nezľakne sa výziev od našich zákazníkov, je ochotný sa prispôsobiť či on demand dovzdelať a uplatniť nadobudnuté znalosti v prospech projektu a zákazníka.
Od záujemcu očakávame aspoň strednú úroveň nasl. technických zručností:
- orientácia v programovacích jazykoch/paradigmách - Java, JavaScript
(React, AngularJS), PHP, shell scripting
- dependency management: composer, bower, npm/yarn, maven/gradle
- kontajnerizačné technológie: docker, docker-compose, swarm, Kubernetes
- DB: PostgreSQL/MySQL, MongoDB, ElasticSearch
- design patterns
- VCS: git (gitflow, GitLab, BitBucket)
- CI/CD: napr. TeamCity, Bamboo
Výhodou sú:
- základné znalosti webového a sieťového stacku (TCP/IP, REST, SOAP, HTTP request/response)
- pokročilé znalosti používania OS Linux (Debian/RedHat based)/Win/Mac
- skúsenosti so scrum/kanban (Jira), Gitlab
- základné znalosti projektového manažmentu
- základné znalosti informačnej/kybernetickej bezpečnosti
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame Ti prácu v kolektíve, ktorý Ti bude vždy nápomocný a pripravený sa s Tebou podeliť o svoje znalosti a tiež sa s chuťou s Tebou zasmeje.
Zároveň Ti ponúkame flexibilný pracovný čas, homeoffice podľa dohody a možností projektov na ktorých budeš pracovať, náhradné voľno a bonusy. Pri nástupe tiež dostaneš vlastný notebook a mobilný telefón.
Samozrejmosťou u nás je tiež neobmedzené množstvo snackov, nealka a kávy počas celého dňa.
Informácie pre uchádzača
Výberové konanie prebieha formou neformálneho osobného pohovoru v uvoľnenej atmosfére, na ktorom si prejdeme znalosti a požiadavky uchádzača a zamestnávateľa.
Ako podklad pre výberové konanie postačuje životopis v slovenskom prípadne anglickom jazyku.
Na sprievodných/motivačných listoch si nezakladáme, preferujeme skôr formu neformálneho stretnutia
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naša spoločnosť MJCH, s. r. o. pôsobí na trhu od roku 2010. Zaoberáme sa vývojom a údržbou SW produktov a informačných systémov na mieru, kybernetickou bezpečnosťou a netradičnými riešeniami. Zakladáme si na férovosti, tolerantnosti, máme team, ktorý sa snaží pomôcť Ti s každým problémom, neodkladá veci na neskôr a hľadá efektívne riešenia. V našom priateľskom prostredí nájdeš priestor na sebarealizáciu a zdokonaľovanie svojich zručností a skúseností.
Tallerova, 4, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Karolina Macakova