účtovník

MK centrum s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Adresa
Mýtna Nová Ves 117
Pracovná oblasť
Administratíva
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
750 EUR / Mesiac
Výška mzdy závisí od dohody so zamestnancom, či danú prácu bude vykonávať na plný alebo na skrátený úväzok.
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
podľa dohody
Náplň práce
spracovanie miezd /6 zamestnancov/
jednoduché a podvojné účtovníctvo
práca v programe Money S3
Požiadavky na zamestnanca
Samostatnosť, flexibilita, ekonomické myslenie. Práca je vhodná pre absolventa strednej ekonomickej školy, prípadne vysokej školy ekonomického zamerania.
Zamestnanecké výhody, benefity
Možnosť výhodného nákupu v obchode so zamestnaneckými zľavami, stravné lístky/zabezpečenie stravy a pitného režimu na pracovisku.
Pracovný notebook, úhrada za prípadné školenia.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť zaoberajúca sa predajom / maloobchod/veľkoobchod / vodoinštalačného, elektroinštalačného materiálu, kotlov, sanity. Zákazníkom okrem predaja ponúkame montáž, servis a revízie. Naši zamestnanci podľa projektu vyhotovia kúrenie na mieru zákazníka. Spolupracujeme s renomovanými dodávateľmi kvalitnej inštalačnej techniky a náradia./HERZ, Giacomini, Protherm/. Sme výhradný zástupca predaja peletových kachiel Kalor na Slovensku, zabezpečujeme pre zákazníkov nielen montáž, ale aj servis. Spolupracujeme aj s kúpeľňovými štúdiami, zákazníkovi zrealizujeme 3D návrh kúpeľne do finálnej podoby.
Mýtna Nová Ves 117, 117, Ludanice, Slovensko
Kontaktná osoba: Bc. Marián Knížat