Junior účtovník

MKMs s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 300 EUR / Mesiac
900 - 1300 EUR brutto, výška nástupnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
ASAP
Náplň práce
- vedenie podvojného účtovníctva pre klientov spoločnosti
- zodpovednosť za účtovanie dokladov
- evidencia a účtovanie odberateľských a dodávateľských faktúr
- kontrola náležitostí a kompletnosti daňových dokladov
- spracovanie bankových výpisov
- spracovanie pokladničných dokladov
- príprava podkladov na spracovanie miezd
- spracovanie miezd
- triedenie a spracovávanie účtovných dokladov
- spolupráca s ostatnými členmi účtovného oddelenia
- zodpovednosť za zverenú firmu
Požiadavky na zamestnanca
- Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
- Fakturácia - pokročilý
- Mzdové účtovníctvo - pokročilý
- Podvojné účtovníctvo - pokročilý
- Microsoft Excel - základy
- OMEGA - pokročilý
Zamestnanecké výhody, benefity
- stravné lístky
- pitný režim samozrejmosťou
- rôzne druhy vzdelávania, vrátane jazykového
- priestor na sebarealizáciu
- 13. a 14. plat v súlade so zákonom
- zaujímavá a dynamická práca v stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie
Informácie pre uchádzača
Váš motivačný list spolu so životopisom a referenciami zašlite na uvedenú e-mailovú adresu. Všetkým záujemcom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú skartované po ukončení výberového konania.
Osobné údaje budeme spracovávať v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu archivovať po dobu 2 rokov.
Stručná charakteristika spoločnosti :
MKMs s.r.o. je konzultačná a účtovná spoločnosť, poskytujúca služby v oblasti účtovníctva, miezd, daní, financií a komplexných služieb pre klienta.
Kontakt
MKMs s.r.o.
Galvaniho 12, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Marek Malik
Tel.: 0903500881