Office manager

MOBILIER GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Za kasárňou
Pracovná oblasť
Logistika, Manažment, Obchod
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
800 EUR / Mesiac
kvartálne odmeny za nadčasy
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.12.2018
Termín nástupu
1.12.2018
Náplň práce
Administratívne práce, MS Office, zasielanie pošty, vedenie záznamov, záznamy z porád, vedenie agendy, telefonické kontaktovanie klientov, preklady, spoločný kalendár a jeho správa, preklady do AJ, mimoriadne aj služobné cesty do zahraničia
Požiadavky na zamestnanca
MS Office - výborná znalosť
AJ - C1, C2
dobré kombinačné schopnosti
možnosť pracovať aj mimo dohodnutých pracovných hodín
práca v časovom strese
príjemné, kultivované vystupovanie a vzhľad
Zamestnanecké výhody, benefity
možnosť rýchleho kariérneho rastu
odmeny za nadčasy
práca v rýchlo rastúcom odvetví
práca zo zahraničnými klientmi aj mimo EU
Stručná charakteristika spoločnosti :
VIAC AKO 25 ROKOV BOHATÝCH SKÚSENOSTÍ
Od svojho vzniku v roku 1991 si MOBILIER® vybudoval reputáciu ako výrobca čalúneného a dreveného nábytku pre 4 a 5 hviezdičkové luxusné hotely. Postupom času spoločnosť získala jednoznačne najväčšie vedomosti a skúsenosti z realizácie dodávok hotelových interiérov na Slovensku a v Čechách. Vedomosti a skúsenosti z realizácie dodávok exkluzívnych hotelových a kancelárskych interiérov „na kľúč“ využívame v oblastiach:
Rozvoj projektu
- Projektový management
- Inovačné centrum – návrh kreatívnych výrobných technológií určujúcich cenu a kvalitu výslednej produkcie, kvalita výsledného produktu implementovaná do výrobných výkresov
- Vzorky, tendre, výber produktu, obstaranie, poradenstvo, hospodárnosť transparentnosť
- Vlastná výroba dreveného a čalúneného nábytku a koordinácia elitných výrobných firiem – MOHIG – Mobilier Hotel Interior Group
- Kontrola termínov, kvality a nákladov
- Vzorové izby Mock-up Room FIT-OUT, FF & E a SOE
- Dodávky prác a služieb pre hotely, štadióny, reštaurácie, golfové zariadenia, divadlá, wellness, luxusné administratívne objekty
Orviská cesta 15A/7471, Piešťany, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Andrej Hornáček
Tel.: 0421 905 52 389