Prípravár výroby - nábytok, interiéry

MOBILIER GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Za kasárňou
Pracovná oblasť
Výroba
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
700 - 1 200 EUR / Mesiac
kvartálne bonusy
bonusy z úspory a kreatívnych riešení
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.12.2018
Termín nástupu
1.12.2018
Náplň práce
kreslenie výrobných výkresov interiérov medzinárodných hotelov
Požiadavky na zamestnanca
3 roky prax v obore
Zamestnanecké výhody, benefity
práca aj z domu
flexibilný pracovný čas
Stručná charakteristika spoločnosti :
VIAC AKO 25 ROKOV BOHATÝCH SKÚSENOSTÍ
Od svojho vzniku v roku 1991 si MOBILIER® vybudoval reputáciu ako výrobca čalúneného a dreveného nábytku pre 4 a 5 hviezdičkové luxusné hotely. Postupom času spoločnosť získala jednoznačne najväčšie vedomosti a skúsenosti z realizácie dodávok hotelových interiérov na Slovensku a v Čechách. Vedomosti a skúsenosti z realizácie dodávok exkluzívnych hotelových a kancelárskych interiérov „na kľúč“ využívame v oblastiach:
Rozvoj projektu
- Projektový management
- Inovačné centrum – návrh kreatívnych výrobných technológií určujúcich cenu a kvalitu výslednej produkcie, kvalita výsledného produktu implementovaná do výrobných výkresov
- Vzorky, tendre, výber produktu, obstaranie, poradenstvo, hospodárnosť transparentnosť
- Vlastná výroba dreveného a čalúneného nábytku a koordinácia elitných výrobných firiem – MOHIG – Mobilier Hotel Interior Group
- Kontrola termínov, kvality a nákladov
- Vzorové izby Mock-up Room FIT-OUT, FF & E a SOE
- Dodávky prác a služieb pre hotely, štadióny, reštaurácie, golfové zariadenia, divadlá, wellness, luxusné administratívne objekty
Za kasárňou, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Dušan Vido