Cenár / kalkulant - stavebné rekonštrukcie, nábytok, interiéry

MOBILIER GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Za kasárňou
Pracovná oblasť
Výroba
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Výroba
Ponúkaný plat
700 - 1 200 EUR / Mesiac
kvartálne bonusy
bonusy z úspory a kreatívnych riešení
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
28.2.2019
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Nacenenie rekonštrukcií / zariadení interiérov 4+ medzinárodných hotelov
Požiadavky na zamestnanca
3 roky prax v obore
Zamestnanecké výhody, benefity
práca aj z domu
flexibilný pracovný čas
Stručná charakteristika spoločnosti :
VIAC AKO 25 ROKOV BOHATÝCH SKÚSENOSTÍ
Od svojho vzniku v roku 1991 si MOBILIER® vybudoval reputáciu ako výrobca čalúneného a dreveného nábytku pre 4 a 5 hviezdičkové luxusné hotely. Postupom času spoločnosť získala jednoznačne najväčšie vedomosti a skúsenosti z realizácie dodávok hotelových interiérov na Slovensku a v Čechách. Vedomosti a skúsenosti z realizácie dodávok exkluzívnych hotelových a kancelárskych interiérov „na kľúč“ využívame v oblastiach:
Rozvoj projektu
- Projektový management
- Inovačné centrum – návrh kreatívnych výrobných technológií určujúcich cenu a kvalitu výslednej produkcie, kvalita výsledného produktu implementovaná do výrobných výkresov
- Vzorky, tendre, výber produktu, obstaranie, poradenstvo, hospodárnosť transparentnosť
- Vlastná výroba dreveného a čalúneného nábytku a koordinácia elitných výrobných firiem – MOHIG – Mobilier Hotel Interior Group
- Kontrola termínov, kvality a nákladov
- Vzorové izby Mock-up Room FIT-OUT, FF & E a SOE
- Dodávky prác a služieb pre hotely, štadióny, reštaurácie, golfové zariadenia, divadlá, wellness, luxusné administratívne objekty
Za kasárňou, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Dušan Vido