Strojník, vodoinštalatér, pomocný pracovník

MONT MG, s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
700 - 1 200 EUR / Mesiac
na osobnom pohovore
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
10.11.2017
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Hľadáme manuálne zručných a pracovitých pracovníkov na pozície:
Strojníkov - na obsluhovanie stavebných strojov a mechanizmov, vykonávanie jednoduchých opráv a údržby zverených stavebných strojov a mechanizmov, čerpanie pohonných hmôt do zverených stavebných strojov a mechanizmov
Vodoinštalatérov - na montáž vody a ÚK na stavbách, opravy, dokončovacie práce na stavbách, montážne, údržbárske a opravárenské práce na sanitnej inštalácii
Pomocných pracovníkov - na pomocné práce na stavbe
Požiadavky na zamestnanca
fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, tímová práca
Strojník - strojnícky preukaz + prax minimálne 1 rok, vodičský preukaz sk. C
Vodoinštalatér - vyučený v odbore + prax minimálne 1 rok, vodičský preukaz sk. B
Pomocný pracovník - bez požiadavky na odbornú prax
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca na hlavný pracovný pomer
- motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
Informácie pre uchádzača
Pracovná doba od 7.00 do 16:00
V prípade záujmu o prácu, prosím, kontaktujte nás na tel.č. 0905 259 195, 0908 775 173, príp. e-mailom: ekonomicke@montmg.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
- Dokončovacie stavebné práce - PLYN, VODA, KÚRENIE
- zemné práce pracovným strojom VOLVO na stavbách
Jarmočná 2265/3A, Šaľa, Slovensko
Kontaktná osoba: MONT MG
Tel.: 0908775173