Telefonista a koordinátor inzercie v realitnej kancelárii

Montreal SK, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Bratislava II
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
500 EUR / Mesiac
Základná zložka odmeny +
Pohyblivá zložka odmeny podľa obchodných prípadov spoločnosti.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
30.9.2020
Termín nástupu
5.10.2020
Náplň práce
Aktívne vyhľadávanie klientov realitnej kancelárie.
Aktualizácia a spracovanie inzercie.
Administratíva.
Prijímanie dotazov na vyhľadávanie dopytov v našej realitnej kancelárii a koordinácia s maklérom.
Koordinácia obhliadok.
Pravidelné informovanie vedúceho pobočky o stave (reporting).
Požiadavky na zamestnanca
Komunikatívnosť, vystupovanie, flexibilita, práca s PC, internet a office, mailing.
VP skupiny B výhodou.
Informácie pre uchádzača
Krátky životopis potrebné zaslať na adresu mont-real@mont-real.sk.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Realitná spoločnosť, poskytovanie sprostredkovateľských služiab v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností.
Na trhu pôsobíme viac ako 12 rokov v realitnej oblasti.
Zabezpečujeme stavebnú činnosť a rekonštrukcie domov a bytov.
Dopravná 10, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ľubomír Hašo
Tel.: 0911828418