Realitný poradca Bratislava a okolie

Montreal SK, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO, Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
1 500 EUR / Mesiac
práca na maklérsku zmluvu, odmeny podľa realizovaných obchodov.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
20.11.2020
Termín nástupu
26.10.2020
Náplň práce
Realitná kancelária 14 rokov na trhu hľadá realitného agenta pre prácu v Bratislavskom kraji.
Činnosti:
Nábor nehnuteľností, obhliadky, porovnávanie ponúk a konzultácia s klientami vyhľadávajúcimi nehnuteľnosti alebo predávajúcimi.
Obhliadky nehnuteľností, práca s konkrétnymi záujemcami a príprava ponúk pre kupujúcich.
Ďšie činnosti súvisiace s obchodovaním s nehnuteľnosťami.
Požiadavky na zamestnanca
Samostatné vystupovanie
Komunikačné schopnoti
Prezentačné zručnosti
Zamestnanecké výhody, benefity
provízia na úrovni samostatného realitného agenta
školenie
pohyblivá pracovná doba podľa potrieb
Informácie pre uchádzača
životopis zasialať mailom na mont-real@mont-real.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Realitná spoločnosť, poskytovanie sprostredkovateľských služiab v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností.
Na trhu pôsobíme viac ako 12 rokov v realitnej oblasti.
Zabezpečujeme stavebnú činnosť a rekonštrukcie domov a bytov.
Dopravná 10, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ľubomír Hašo
Tel.: 0911828418