oparovateľka

Narab s.r.o.

Miesto práce
Vranov nad Topľou
Pracovná oblasť
Iné
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
21.02.2020
Termín nástupu
01.06.2020
Náplň práce
Hľadáme opatrovanie pre naše vnúča, chlapca. Pravidelne, s nástupom od 01.06.20, na cca 5 dni v týždni. Zaujíma nás pravidelná starostlivosť, preferovane v našom domácom prostredí Vranov n/T. Privítali by sme aj možnosť opatrovania aj cez víkend (ojedinele). Možnosť TPP. minimálna mzda. 6h pracovný úväzok.
Podmienkou je preukázanie sa osvedčením o spôsobilosti
Frekvencia opatrovania pravidelne dopoludnia
Miesto opatrovania :v mieste bydliska domácnosti, ktorá hľadá výpomoc
Požadovaný jazyk : slovenský jazyk
Požiadavky na zamestnanca
Vyžaduje sa vykonávanie nasledovných činností :
varenie pre deti a krmenie, ukladanie detí na spánok, prechádzky a pobyt na detskom ihrisku,
bežné upratovanie detskej izby, do buducna vyberanie zo školky
Vítané sú zručnosti :
spev, výtvarné umenie, kreativita a hravosť v prístupe k deťom
Informácie pre uchádzača
Žiadosti zasielajte na baran@narab.sk
Mlynská 1488, Vranov nad Topľou, Slovensko
Kontaktná osoba: Marián Baran