lokálny kuriér

Natur Electric s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Adresa
okres Senec
Pracovná oblasť
Brigády, Doprava, Iné, Logistika, Služby
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
5 - 10 EUR / Hodina
odmeňovanie je formou provízie za každú doručenú zásielku.
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Doručovanie zásielok v okolí miesta bydliska uchádzača.
Požiadavky na zamestnanca
Trvalé bydlisko v okrese Senec. Čistý register trestov.
Informácie pre uchádzača
Práca vhodná aj pre osobu na dôchodku. Doručovanie sa vykonáva ľubovolnými vlastnými prostriedkami.
0911708260
naturel.sps@gmal.com
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma Natur Electric s r.o. je subkontraktor spoločnosti Slovak parcel service s r.o. pre okres Senec. Zaoberá sa doručovaním a vyzdvihovaním zásielok ako zástupca medzinárodnej kuriérskej sploločnosti UPS.
Ružová dolina 12, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Roman Rahl
Tel.: 0911708260