Telefonický operátor v call centre

NaturaMed Services SK s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Adresa
Na Troskách 26 (BC Europa), 974 01 Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Obchod, Služby, Telekomunikácie
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
650 - 685 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.10.2019
Termín nástupu
21.10.2019
Náplň práce
Ak ste empatický typ, zvládate na dobrej úrovni komunikáciu v slovenskom alebo českom jazyku, máte vysoké pracovné nasadenie a dobré presvedčovacie schopnosti, radi Vás privítame v našom kolektíve.
Ponúkame prácu operátora na trvalý pracovný pomer (8 hod./deň, prípadne aj na skrátený úväzok) v Zákazníckom centre NaturaMed Pharmaceuticals, na oddelení aktívneho predaja.
Budete predávať kvalitné výživové doplnky vyrobené v Nórsku (Omega, Fleximed, ProstaXin a iné) a v rámci prichádzajúcich hovorov poskytovať informácie o našich produktoch existujúcim a novým zákazníkom.
V prípade záujmu ponúkame aj brigádu na základe dohody o vykonaní práce alebo dohody o brigádnickej práci študentov, odmena: 4,30 € / hodina.
Pracujeme v pondelok - piatok, od 8.30 do 17:00 hod., víkendy volné.
Požiadavky na zamestnanca
• komunikatívnosť, dobré presvedčovacie schopnosti
• odvaha zvládať námietky a požiadavky klientov na telefóne
• spoľahlivosť, presnosť, loajalita
• užívateľská znalosť PC
Zamestnanecké výhody, benefity
• moderne vybavené call centrum sídliace v Business centre EUROPA v Banskej Bystrici
• zaujímavý bonusový systém za predaje
• stravné lístky v hodnote 4,60 Eur / odpracovaný deň
• mesačný bonus za dochádzku (nechorobnosť) do výšky 100 €
• nástupný bonus 400 € (po skúšobnej dobe)
• pravidelné motivačné súťaže o atraktívne ceny
• školenia na zvýšenie komunikačných a predajných zručností
• príspevok na dopravu, príspevok na škôlku
• príspevok na kartu MultiSport (na šport a relaxáciu)
• káva, ovocie na pracovisku grátis
• firemné výživové doplnky pre zamestnancov grátis
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť NaturaMed Services SK s. r. o. je interným zákazníckym centrom na Slovensku pre spoločnosť NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. z Českých Budějovíc. Realizujeme všetky formy aktívneho predaja kvalitných výživových doplnkov vyrobených v Nórsku (Omega Marine forte+, Fleximed, Cardiomax, Prostaxin a iné), zabezpečujeme starostlivosť o našich aktívnych zákazníkov ako aj všetky administratívne činnosti v rámci oddelenia back officu.
Sídlime v krásnych bezbariérových priestoroch Business centra Europa v Banskej Bystrici, pracujeme od 8:30 do 17:00 hod., bez víkendov.
Na Troskách 14297/26, Banská Bystrica, Slovensko
Kontaktná osoba: Diana Lošonciová
Tel.: 0918201178