FYZIOTERAPEUT

NEREST s.r.o.

Miesto práce
Česká republika
Adresa
Jiráskova 457, 738 01 Frýdek-Místek
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
800 - 1 000 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Do našeho Zdravotnického zařízení NEREST s.r.o. přijmeme do svého týmu nového uchazeče na pracovní pozici fyzioterapeut/-ka se způsobilostí k výkonu zdravotnického povolání bez lékařského dohledu.
• stanovení individuálního plánu pacienta, spolupráce s lékařem
• rehabilitace, elektroléčba, magnetoterapie, vodoléčba, lymfodrenáž, skupinová cvičení, měkké techniky, mobilizace, aj.
• vedení zdravotnické dokumentace
Požiadavky na zamestnanca
• ukončené středoškolské s maturitou, vyšší odborné vzdělání – diplomovaný fyzioterapeut nebo vysokoškolské vzdělání v oboru
• praxe v oboru min 2 roky
• samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
• profesionální a proklientský přístup
• pozitivní přístup k práci
• trestní bezúhonnost
• zdravotní způsobilost
• práci na hlavní pracovní poměr
• zázemí v renomované a stabilní společnosti
• příjemné moderní pracovní prostředí v nově zrekonstruovaném Domu zdraví
• možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů
• motivující finanční ohodnocení
• nástup možný ihned
Zdravotnické zařízení NEREST s.r.o. působící již od roku 1994. Náš profesionální tým je tvořen odborníky, lékaři a fyzioterapeuty se specializací pro odbornost fyzioterapie, rehabilitace a neurologie.
Naším hlavním cílem je zajistit rychlou a kvalitní zdravotní péči v oboru fyzioterapie a rehabilitace pro široký okruh pacientů, a to jak s podporou zdravotních pojišťoven, tak s možnostmi pro samoplátce.
Nabízíme velký rozsah procedur dle potřeb a přání klientů.
Nabízíme léčbu pohybového aparátu včetně stanovení diagnózy a nastavení léčebného plánu.
Nabízíme a poskytujeme komplexní rehabilitační péči pacientům trpícím onemocněním nebo poruchami pohybového aparátu, po úrazech nebo operacích.
Naše zařízení provozuje také neurologickou odbornost se zaměřením na pacienty trpící neurologickými poruchami. Součástí tohoto zařízení je také infuzní léčba.
Upřednostňujeme příjemný osobní a individuální přístup ke každému klientovi.
Jiráskova 457, Frýdek-Místek, Česká republika
Kontaktná osoba: Monika Mlčáková
Tel.: +420591160300