Telefonický operátor, pracovník call centra Netfinancie, s.r.o.

Netfinancie, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Adresa
Radničné námestie 1, 90201 Pezinok
Pracovná oblasť
Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 500 EUR / Mesiac
- základný príjem 800 EUR + bonusy + osobné ohodnotenie
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.8.2019
Náplň práce
Hľadáme aktívnych a komunikatívnych ľudí, ktorí radi telefonujú a chcú pracovať v oblasti finančných produktov a služieb.
Vašou náplňou práce bude:
- telefonické poradenstvo a predaj finančných produktov potenciálnym a existujúcim zákazníkom, ktorí sami prejavili záujem (nevoláme studené kontakty)
- tvorba a zasielanie obchodných ponúk a kalkulácií klientom
- komunikácia s klientom (telefón, e-mail)
- poskytovanie informácií o službách a produktoch
- prijímanie hovorov od zákazníkov
- získavanie a sprostredkovanie spätnej väzby od zákazníkov
- riešenie požiadaviek klientov
Požiadavky na zamestnanca
Vhodným kandidátom na pozíciu Telefonický operátor, pracovník call centra a podpory predaja je osobnosť, ktorá je:
- komunikatívna a aktívna
- dynamická, motivovaná a orientovaná na výsledok
- empatická a kreatívna vo verbálnom prejave
- príjemne vystupujúca v každodennom kontakte so zákazníkom
- empatická a presvedčivá
- schopná samostatne organizovať a plánovať si úlohy
- dôsledná, spoľahlivá a zodpovedná
- zvyknutá rýchlo sa učiť nové veci
- prax v oblasti telesales, telemarketingu alebo skúsenosti s predajom finančných produktov je vítaná, ale nie nevyhnutná
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2)
Ostatné znalosti
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Zamestnanecké výhody, benefity
- flexibilný pracovný čas, vieme sa prispôsobiť požiadavkám uchádzača
- stabilný mesačný príjem a motivujúce finančné ohodnotenie
- atraktívne pracovné prostredie v centre mesta
- mladý a dynamický kolektív
- odborný rast a možnosť kariérneho postupu
- firemné akcie, školenia, teambuildingy
Stručná charakteristika spoločnosti :
Internetový portál s online predajom poisťovacích a bankových služieb
Radničné námestie 1, Pezinok, Slovensko
Kontaktná osoba: Michaela Farkašová
Tel.: 0948 197 625