Veduci pobočky stávkovej spoločnosti NIKÉ v Bratislave

NIKÉ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Iné
Ponúkaný plat
530 EUR / Mesiac
530 ,- EUR/ mesačne + pohyblivá zložka + iné príplatky + odmeny za plnenie plánov pobočky (priemerná hrubá mzda až vo výške 765,- EUR)
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
31.5.2018
Náplň práce
-pracovník pobočky prijíma stávky na športové aj nešportové podujatia podľa kurzovej ponuky
-realizuje výplatu výhier
-predáva stieracie žreby
-registruje nových klientov do klubu Niké
Požiadavky na zamestnanca
- bezúhonnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- práca vhodná pre invalidného aj starobného dôchodcu, alebo absolventa strednej školy bez praxe
Zamestnanecké výhody, benefity
- pracovný pomer v silnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- mesačné odmeny za plnenie nastavených plánov
Informácie pre uchádzača
- ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spol. NIKÉ a zašlete nám svoje CV, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
Ilkovičova 34, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Pavla Matejková