Technický pracovník/Customer service/Auftragabwicklung und Kundenservice

NIROTECH, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Adresa
Veľké Zálužie
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 EUR / Mesiac
Bude spresnené na pohovore, podľa kvalifikácie a praxe.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
18.8.2019
Termín nástupu
Dohodou
Náplň práce
- Spracovanie objednávok vrátane plánovania, technické preklady
- Komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo (tel., e-mail)
- Spracovanie ponúk a faktúr
- Spolupráca s ost.odd. (výroba, predaj, controlling)
- Správa údajov v systéme ERP
Požiadavky na zamestnanca
- Technické vzdelanie výhodou
- Znalosť nemeckého jazyka - pokročilý
- Znalosť anglického jazyka - mierne pokročilý výhodou
- Skúsenosti s riešením systémov ERP
- Skúsenosti v strojárstve/priem. sektore výhodou
- Skúsenosti v oblasti spracovania objednávok/interného predaja výhodou
- Organizačné schopnosti, časový manažment
- Iniciatíva, ochota učiť sa, zmysel pre zodpovednosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Práca v stabilnej spoločnosti, dlhodobé zamestnanie.
Motivujúce platové podmienky. Štvrťročné prémie.
Podnikové stravovanie, firemné akcie.
Informácie pre uchádzača
Znalosť NJ na úrovni pokročilý nevyhnutná.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Kovovýroba a zámočníctvo úzko špecifikovaná na nerezové materiály,
výroba dielcov na zákazku podľa výkresovej dokumentácie, sériové počty
aj jednotlivé kusy. CNC kovoobrábanie. Montáž.
Pod Kaštielom 1376, Velké Zálužie, Slovensko
Kontaktná osoba: Smolarik
Tel.: +421376930119