Majster vo výrobe

NIROTECH, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Adresa
Veľké Zálužie
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 EUR / Mesiac
Osobne na pohovore, podľa kvalifikácie a praxe.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
16.8.2019
Termín nástupu
Dohodou
Náplň práce
Odborné a disciplinárne vedenie výrobných zamestnancov
Presné plánovanie výroby, zodpovednosť za optimálne náklady a kvalitu
Príprava dokumentov pre výrobu
Úzka spolupráca s oddeleniami prípravy výroby, kvality, nákupu
Požiadavky na zamestnanca
Prax v technickej príprave, kovoobrábaní/strojárstve
Ovládanie čítania projektovej dokumentácie, strojárskych výkresov
Ekonomické cítenie, zodpovednosť
Asertivita, skúsenosti s vedením ľudí
Ovládanie nemeckého jazyka (AJ) výhodou
Zamestnanecké výhody, benefity
Dlhodobá perspektíva v rastúcej spoločnosti
Systém kvality kombinovaný so systémom prémií
Štvrťročné prémie, motivačné platové podmienky
Stabilná práca, dobrá pracovná atmosféra
Príležitosť zapojiť sa a angažovať sa
Zaujímavá a náročná práca, možnosť osobného rozvoja
Informácie pre uchádzača
Vzdelanie/prax v oblasti strojárstvo/kovovýroba
Prax vo vedení zamestnancov
Ovládanie Autocad - základy
Znalosti NJ/AJ výhodou
Stručná charakteristika spoločnosti :
Kovovýroba a zámočníctvo úzko špecifikovaná na nerezové materiály,
výroba dielcov na zákazku podľa výkresovej dokumentácie, sériové počty
aj jednotlivé kusy. CNC kovoobrábanie. Montáž.
Pod Kaštielom 1376, Velké Zálužie, Slovensko
Kontaktná osoba: Smolarik
Tel.: +421376930119