Zvárač

NIROTECH, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Adresa
Veľké Zálužie
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 EUR / Mesiac
Osobne na pohovore.
Príplatok podľa kvalifikácie a pracovných skúseností.
Možnosť spolupráce na živnosť.
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
16.8.2019
Termín nástupu
Dohodou
Náplň práce
Spájanie kovových častí pomocou rôznych druhov zváracej techniky
Prípravné a dokončovacie práce na zváraných konštrukciách
Čítanie výkresovej dokumentácie
Kontrola kvality
Požiadavky na zamestnanca
Zváračský preukaz podľa platnej STN
Prax vo zváraní podmienkou
Technické myslenie, čítanie výkresov
Organizovaný a samostatný spôsob práce
Zamestnanecké výhody, benefity
Pozícia v stabilnej spoločnosti, dlhodobá práca
Motivujúce platové podmienky, štvrťročné prémie
Dobrá pracovná atmosféra a sociálne podmienky
Dlhodobá perspektíva v rastúcej spoločnosti
Práca na jednu zmenu
Informácie pre uchádzača
Možnosť spolupráce na živnosť. Cena dohodou podľa pracovných skúseností.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Kovovýroba a zámočníctvo úzko špecifikovaná na nerezové materiály,
výroba dielcov na zákazku podľa výkresovej dokumentácie, sériové počty
aj jednotlivé kusy. CNC kovoobrábanie. Montáž.
Pod Kaštielom 1376, Velké Zálužie, Slovensko
Kontaktná osoba: Smolarik
Tel.: +421376930119