VODIČ KAMIÓNU

Nopus s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Doprava, Logistika
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 500 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Firma Nopus s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami v logistike a výrobe, ktorej úlohou je vytvoriť skúsený a spoľahlivý kolektív zamestnancov pre našich dlhoročných klientov .
Aktuálne s nástupom ihneď máme voľné pracovné miesta pre vodičov kategórie C+E.
Popis práce
• pracuje sa 5 dní v týždni/ 8 hodín denne/ 3 zmenná prevádzka
• nakládka/ vykládka v areáli z bodu A do bodu B, max. 70km za deň
• práca s tabletom
• jednoduchá práca, ktorá nevyžaduje skúsenosti
Potrebná kvalifikácia
• Vodičský preukaz s kategóriou C+E
• Kvalifikačná karta vodiča
• Karta vodiča
Ponúkame
• dlhodobú spoluprácu
• zmluva na dobu neurčitú
• pri príchode Vás čaká disponent, ktorý Vás odvezie na ubytovanie
• ubytovanie hradené a zabezpečené firmou
• slovenský disponent
• dlhodobá spolupráca je odmenená benefitmi
• ak u nás začnete pracovať a v budúcnosti privediete ďalšieho kolegu do nášho tímu budete odmenený
Záujemcovia nás môžu kontaktovať prostredníctvom
emailu sk.nopus@nopus.eu prípadne telefonicky +421 910 200 700.
Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.
Požiadavky na zamestnanca
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame
A. Žarnova 820/16, Prievidza, Slovensko
Kontaktná osoba: Nopus
Tel.: 0910200700