Device Support Specialist

Novocure

Miesto práce
Maďarsko
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
1.7.2019
Náplň práce
Device Support Specialist je kontaktní osobou pro pacienty zařazené do klinického výzkumu a pro klinická centra. Jedná se o pozici vyžadující cestování vlastním vozidlem.
Požiadavky na zamestnanca
SŠ nebo VŠ vzdělání zdravotnického typu.
Praxe v přímé péči alespoň 3 roky.
Zkušenosti se zdravotnickou technikou výhodou.
Práce s pc, MS Office vyšší uživatelská úroveň.
Jazyky: maďarština - rodilý mluvčí nebo level fluent podmínkou, slovenština, angličtina - komunikativní úroveň
Ochota cestovat především po Maďarsku - bydliště jižní Slovensko nebo severní Maďarsko.
Samostatnost, flexibilita, ochota se učit.
Nabízíme odpovídající platové podmínky s možností postupného růstu.
Home office.
Novocure was founded in 2000 with a patient-forward approach that remains the centre of its corporate mission. The timeline highlights more than 18 years of preclinical and clinical research with many significant milestones, establishing Novocure as an innovator in oncology and dedicated to improving the lives of people with brain and other types of cancer.
Kontakt
Novocure
Park 6, Root D4, Švajčiarsko
Kontaktná osoba: Petr Slanina
Tel.: +420776633213