Stolár

Novodrevis,s.r.o.

Miesto práce
Poltár
Adresa
Turíčky 10 Cinobaňa
Pracovná oblasť
Drevospracujúci priemysel
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
500 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
ineď
Náplň práce
Popis:HLADAM STOLARA plnohodnotného kolegu do stolarskej dielne do 40 rokov! Vyrábame a montujeme drevené schodištia a obklady schodíšť nič iné. Vytaná je aj pomocná sila, nemusiš byt stolárom len maj chuť pracovat a buď spolahlivý. Miesto vykonu prace Cinobaňa-Turíčky 16km od Lučenca, 12km od Poltára. Keď sa naučíš a budeš vedieť vyrobiť a namontovať schody podľa podkladov, vieme sa dostať mesačne aj na 800-1000 eur.
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské vzdelanie, vek do 40 rokov,
Stručná charakteristika spoločnosti :
Výroba drevených schodíšť a obkladov schodíšť
Turíčky 10, Cinobaňa, Slovensko
Kontaktná osoba: Andrej Spišiak
Tel.: 0905951396