Autoelektrikár - diagnostik osobných motorových vozidiel

NOVÝ TOPCAR, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Adresa
Bytčická cesta 88
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
- Práca s novými vozidlami v čistých a nových servisných priestoroch
- diagnostika porúch na motorových vozidlách
- práca s najmodernejšími diagnostickými prístrojmi
- montáž doplnkov : autoalarmy, parkovacie senzory, nezávislé kúrenia, navigačné systémy, ťažné zariadenia, atď...
- diagnostika a opravy elektromobilov po zaškolení
- servisné práce, servisné prehliadky a bežné opravy motorových vozidiel
- dodržiavanie stanovených technologických a procesných postupov
- aktívne vzdelávanie sa v danom obore v rámci celej Európy
- vykonávanie ostatných prác podľa pokynov nadriadeného
Požiadavky na zamestnanca
VP sk. B
Zamestnanecké výhody, benefity
- atraktívne platové ohodnotenie
- pracovníci sú odmeňovaní na základe vlastného výkonu
- odmeny nad rámec platu za dosahované výsledky
- zabezpečovanie odborného a kariérneho rastu na pravidelných vzdelávacích seminároch
- práca v stabilnej spoločnosti
- skvelý kolektív s ochotou pomáhať
Informácie pre uchádzača
Možnosť pracovať v autorizovanom servise značky KIA. Všetky skúsenosti a prax z iných autorizovaných servisov sú vítané. Diagnostika a opravy všetkých značiek. Obsadzujeme 2 voľné pracovné miesta na uvedenú pozíciu, jedno pre záujemcov s praxou a druhé pre absolventov.
Ak túžite po kariérnom raste a dokázať, že ste jednotka v odbore príďte medzi nás
Prosím zasielať životopisy len tých uchádzačov, ktorí sú vyučení v odbore.
Životopisy prosíme posielať e-mailom na adresu: praca@topcar.sk
Vzhľadom na veľké množstvo prijatých životopisov budeme odpovedať a kontaktovať len tých, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania údajov pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov s nasledovným textom:
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise v spoločnosti NOVÝ TOPCAR, s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť NOVÝ TOPCAR, s.r.o. bola založená v roku 1997. Od založenia spoločnosti sa výhradne venujeme automobilovému priemyslu, a to v plnom rozsahu servisných prác všetkých aktuálnych značiek na slovenskom trhu. Od apríla 2004 začala spoločnosť na slovenskom trhu vystupovať ako značkový a hlavne autorizovaný partner v oblasti predaja a servisu vozidiel pre spoločnosť KIA. Spoločnosť NOVÝ TOPCAR, s.r.o. je tiež zmluvným partnerom pre najväčšie poisťovne, dôkazom je certifikát udelený poisťovňou Allianz, ktorá v roku 2015 a tiež v roku 2016 zaradila našu spoločnosť medzi TOP 25 najlepších servisov na celom Slovensku. Prioritou našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom maximálne pohodlie pri nákupe nového vozidla a taktiež maximálnu spokojnosť pri poskytovaní servisných služieb.
Bytčická cesta 88, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: Daniela Solenská