Prijímací technik/servisný poradca

NOVÝ TOPCAR, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Adresa
NOVÝ TOPCAR, s.r.o., ul. Aleja Slobody 1899, 026 01 Dolný Kubín
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
693 EUR / Mesiac
+ prémie (podstatnú zložku mzdy tvoria prémie v závislosti od výkonu dielne)
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
11.4.2019
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Náplň práce
- príjem a výdaj motorových vozidiel značky KIA
- komunikácia s poisťovňami
- vykonávanie obhliadok vozidiel na základe zmluvy s poisťovňou
- vytváranie cenových kalkulácií
- koordinácia realizácie opravy
- riadenie tímu mechanikov
- komunikácia so zákazníkmi
- poskytovanie služieb zákazníkom vrátane poradenských služieb
Požiadavky na zamestnanca
Výkon tejto pozície je pomerne náročný. Servisný poradca musí mať dobré komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti. Je skutočným partnerom pre zákazníka, schopný poskytnúť mu "riešenia" šité na mieru a byť pre neho dlhodobým stabilným partnerom. Váš nový zamestnávateľ sa môže pochváliť komplexne vybudovanými modernými predajno-servisnými strediskami, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Táto pozícia si vyžaduje silnú osobnosť, ktorá ma ochotu neustále sa vzdelávať, schopnosť veriť si a tiež prekonávať prekážky.
Preto budeme akceptovať len tých kandidátov, ktorí už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré výsledky. Výhodou je znalosť práce s kalkulačnými programami SILVER DAT. Neobávate sa hľadania riešení, ktoré prinášajú spokojnosť zamestnávateľa aj zákazníkov? Dôležité sú výsledky, ktoré Vám zabezpečia veľmi dobré finančné ohodnotenie a istú budúcnosť. Uchádzač by mal mať určité znalosti v oblasti opráv vozidiel a mal by byť technicky zdatný v oblasti konštrukcie vozidiel.
Ostatné znalosti:
Podvojné účtovníctvo - základy
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Vodičský preukaz: B
Počet rokov praxe:5
Zamestnanecké výhody, benefity
- mladý kolektív, príjemné prostredie
- zázemie stabilnej, renomovanej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- veľká podpora priameho vedenia
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- školenia a tréningy obchodno-servisných zručností
Informácie pre uchádzača
Životopisy prosíme posielať e-mailom na adresu: praca@topcar.sk
Vzhľadom na veľké množstvo prijatých životopisov budeme odpovedať a kontaktovať len tých, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania údajov pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov s nasledovným textom:
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise v spoločnosti NOVÝ TOPCAR, s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť NOVÝ TOPCAR, s.r.o. bola založená v roku 1997. Od založenia spoločnosti sa výhradne venujeme automobilovému priemyslu, a to v plnom rozsahu servisných prác všetkých aktuálnych značiek na slovenskom trhu. Od apríla 2004 začala spoločnosť na slovenskom trhu vystupovať ako značkový a hlavne autorizovaný partner v oblasti predaja a servisu vozidiel pre spoločnosť KIA. Spoločnosť NOVÝ TOPCAR, s.r.o. je tiež zmluvným partnerom pre najväčšie poisťovne, dôkazom je certifikát udelený poisťovňou Allianz, ktorá v roku 2015 a tiež v roku 2016 zaradila našu spoločnosť medzi TOP 25 najlepších servisov na celom Slovensku. Prioritou našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom maximálne pohodlie pri nákupe nového vozidla a taktiež maximálnu spokojnosť pri poskytovaní servisných služieb.
Bytčická cesta, 88, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: Bc. Iveta Weissová
Tel.: 0417076710