Máš skúsenosti s VZV alebo by si ich rád získal ? Chceš pracovať v modernom prostredí a byť za to skvelo odmenený ? Potom čítaj ďalej!

NoWWoN s.r.o.

Miesto práce
Hlavné mesto Praha
Pracovná oblasť
Doprava, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
30 000 - 33 000 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Náplň práce
Hľadáme nových kolegov do nášho tímu na pozíciu skladníka - retrakára do najmodernejších skladov v strednej Európe, ktorá sa zameriava na potraviny. Práca pre ženy aj mužov.
Miesto výkonu práce: Praha - Kozomín.
Smeny: od 6:30 do 18:30 a od 10:30 do 22:30.
Mzda: 30 000 Kč/ brutto
Náplňou práce bude: obsluha VZV - retrak
Požiadavky na zamestnanca
trestnú bezúhonnosť - čistý register trestov
- vek. min. 18 rokov
- v prípade pracovníkov na VZV možnosť získania/ obnovy preukazu
Zamestnanecké výhody, benefity
- ubytovanie a zvozy do práce ZDARMA
- cestovné náklady zo SR do ČR preplatené v plnej výške
- práca na HPP
- dotované stravovanie
- týždenne vyplácané zálohy
- možnosť obnovy alebo získania preukazu na VZV
- možnosť nadčasov
- bonus za odporučenie kamaráta
- prémie a bonusy každý mesiac
Informácie pre uchádzača
Ak Ťa táto ponuka zaujala, neváhaj nás kontaktovať na kubackova@nowwon.cz alebo telefonicky na +421 949 498 384. Tešíme sa na Vás
Pobřežní 18/16, Praha - Karlín, Česká republika
Kontaktná osoba: Lívia Kubačková
Tel.: +421 949 498 384