sladník/čka - ubytovanie + strava zabezpečená zdarma

NoWWoN s.r.o.

Miesto práce
Česká republika
Pracovná oblasť
Logistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
950 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
Práca v sklade zábavou? Ak si myslíš, že to nejde dokopy, tak to si ešte nepracoval u nás. Jazdenie na kolobežkách počas pracovnej doby, pohodový kolektív a priateľská atmosféra + ubytovanie a strava ZDARMA . Áno, to všetko Ti ponúkame.
No a popri tom, tvojou úlohou bude: pracovať so skenerom, kontrolovať zásielky, etiketovať tovar, pre šikovných mužov v prípade záujmu je tu možnosť práce s VZV
Miesto výkonu práce – Bor u Tachova – neďaleko Plzne
Požiadavky na zamestnanca
vek min 18 rokov
zdravotná spôsobilosť
trestná bezúhonnosť
Zamestnanecké výhody, benefity

My Ti ponúkame:
ubytovanie a stravovanie ZDARMA,
Preplatenie cestovných nákladov zo SR do ČR v plnej výške
Víkendy voľné
Týždenné zálohy
+ dochádzkový bonus a ďalšie zaujímavé benefity
Mesačný zárobok 20 000 – 26 000 Kč v ČISTOM
Informácie pre uchádzača
Ak Ťa táto ponuka zaujala, neváhaj nás kontaktovať na kubackova@nowwon.cz alebo telefonicky na 0949 498 384. Tešíme sa na Teba
Pobřežní 18/16, Praha - Karlín, Česká republika
Kontaktná osoba: Lívia Kubačková
Tel.: +421 949 498 384