Práca pre operátorov výroby v čistom prostredí spolu s ubytovaním ZDARMA a vhodné aj pre absolventov

NoWWoN s.r.o.

Miesto práce
Česká republika
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Výroba
Ponúkaný plat
840 - 1 040 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Náplň práce
Ponúkame prácu pre operátorov výroby spolu s ubytovaním v mestečku Mikulov – bezprostredne blízko hraníc so SR. Mikulov je známa rekreačná oblasť, ktorá Vám poskytne dostatočný odpočinok mimo pracovnej doby. Na svoje si tu prídu aj milovníci vína, keďže ide o vinohradnícku oblasť. Zober známeho alebo poď sám a spoznaj kopu nových ľudí.
No a počas práce? Vašou úlohou bude: kompletizovanie káblových zväzkov
Požiadavky na zamestnanca
vek min 18 rokov, zdravotnú spôsobilosť, úplné základy práce s PC
Zamestnanecké výhody, benefity
ubytovanie ZADARMO alebo príspevok na vlastné bývanie
- Čiastočne dotované stravovanie
- Preplatenie cestovných nákladov zo SR do ČR
- Víkendy voľné
- Možnosť nadčasov
- Osobnú starostlivosť koordinátora
- Týždenné zálohy
- Príplatky za poobedné, nočné smeny
- a množstvo ďalších bonusov
- Mzda 20 000 – 25 000 kč
Informácie pre uchádzača
Ak Ťa táto ponuka zaujala, neváhaj nás kontaktovať na 0949 498 384 alebo e-mailom na kubackova@nowwon.cz
Pobřežní 18/16, Praha - Karlín, Česká republika
Kontaktná osoba: Lívia Kubačková