Operátor výroby s ubytovaním neďaleko Brna (Mikulov)

NoWWoN s.r.o.

Miesto práce
Juhočeský kraj
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Výroba
Ponúkaný plat
20 000 - 25 000 KČ / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Náplň práce

Do nášho tímu v Mikulove, hľadáme šikovného operátora výroby.
Pracovná doba Po - pia (takže víkendy si užiješ bez pracovných povinností)
Tvojou úlohou bude kompletizácia káblových zväzkov, rezanie, vizuálna kontrola a pod.
Požiadavky na zamestnanca
vek min 18 rokov
zdravotná spôsobilosť
zručnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Ubytovanie ZDARMA zabezpečené alebo príspevok na bývanie
týždenné zálohy vo výške 1 000 Kč
možnosť zvýhodneného mobilného tarifu
Cestovné náklady zo SR do ČR v plnej výške preplatené
Bonus 10 000 Kč za odporučenie známeho.
88kč / hod + dochádzkový a výkonnostní bonus + príplatky za zmenenosť a za nadčasy
Informácie pre uchádzača
Ak Ťa táto ponuka zaujala, neváhaj nás kontaktovať na 0949 498 384 alebo napíš mail na kubackova@nowwon.cz
Pobřežní 18/16, Praha - Karlín, Česká republika
Kontaktná osoba: Lívia Kubačková