Pracovník na starostlivosť o trávnaté plochy

Oasis, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Adresa
Kovarce
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
Ponúkaná mzda je od 3€/hod, je to najnižšia možná mzda, výška sa ďalej odvíja od Tvojej snahy a šikovnosti, preto hornú hranicu nelimitujeme. Tešíme sa na Teba. Životopisy môžeš posielať na office@oasis.sk
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
neuvedené
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Sme záhradnícka firma, ktorá sa tiež zaoberá pestovaním a predajom trávnych kobercov. Hľadáme šikovného a zručného človeka s chuťou pracovať, ktorý nám pomôže vytvárať krásny trávnik pre našich zákazníkov.
Tvojou náplňou práce bude:
- práca so záhradnou technikou (kosačky, traktor - nenáročné na obsluhu),
- starostlivosť o strojové vybavenie,
- starostlivosť o trávnaté plochy (kosenie, hnojenie, polievanie),
- rezanie a paletovanie trávnych kobercov pre zákazníka
- organizovanie práce,
- predaj trávneho koberca zákazníkovi.
Požiadavky na zamestnanca
Ako si predstavujeme Teba:
- vzťah k záhradníctvu – chceme aby Ťa práca bavila a robil si ju s radosťou
- technická gramotnosť a manuálna zručnosť – potrebujeme šikovného človeka, ktorý si vie poradiť v každej situácií a vítaná je tiež prax so záhradnou technikou, ktorá Ti bude pri práci užitočná
- zodpovednosť- chceme sa na teba spoľahnúť
- vodičský preukaz – je lepšie keď ho máš :)
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame Ti:
- odborný príplatok, ktorého výška závisí od Tvojej šikovnosti a schopností
- zamestnanecké výhody (zľavy na nákupy u nás v predajni)
- stabilnú prácu
- príplatok za prácu v sobotu (soboty sa pracuje len v prípade potreby)
- možnosť profesionálneho rastu
- príjemné prostredie
- rôznorodá práca na čerstvom vzduchu, ktorá Ťa bude baviť
Informácie pre uchádzača
Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou produktívnej firmy, kde sa môžeš aj ty veľa naučiť a rásť.
Ak Ťa naša ponuka oslovila, pošli nám svoj životopis ešte dnes na office@oasis.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným a veľkoobchodným predajom. rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Spoločnosť neustále prijíma nové výzvy a pracuje na zvyšovaní našich služieb.
Stummerova 99, Topoľčany, Slovensko
Kontaktná osoba: Martina Korcová