Administratívny pracovník, mzdový účtovník obce a fakturant

Obec Blatné

Miesto práce
Bratislavský kraj, Senec
Adresa
Šarfická 300/37
Pracovná oblasť
Administratíva, Štátna správa
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
28.11.2017
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Starosta obce v Blatnom, v znení zákona č. 365/2004 Z. z., zákona č. 369/2004 Z. z., zákona č. 330/2007 Z. z. a zákona č. 490/2008 Z. z.
Vyhlasuje
Výberové konanie na obsadenie funkcie administratívny pracovník, mzdový účtovník obce a fakturant
Náplň práce:
Vedenie mzdovej agendy pracovníkov Obecného úradu, školskej jedálne, materskej školy a opatrovateľskej služby v programe KEO.
Fakturácia vodného a stočného (program TOPSET) + pokladňa vodného a stočného
Administratívne práce
Kvalifikačné predpoklady a iné požiadavky:
Vzdelanie stredné s maturitou (ekonomického smeru)
Občianska bezúhonnosť
Prax v odbore miezd nutná – minimálne 3 roky
Druh pracovného pomeru:
Hlavný PP na dobu určitú – zastupovanie počas materskej dovolenky
Iné kritéria a požiadavky
Práca s počítačom - Office
Ponúkaný plat:
V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z.
Súčasťou prihlášky je:
1. profesijný životopis
2. fotokópia dokladu o vzdelaní
Prihlášku treba doručiť do 21. november 2017 na Obecný úrad Blatné.
Výberové konanie sa uskutoční 28. novembra 2017 o 9:00 hodine na Obecnom úrade Blatné.

V Blatnom 06. 11. 2017
Požiadavky na zamestnanca
Práca s počítačom - Office,
vedieť mzdy pre verejnú spravu
Zamestnanecké výhody, benefity
mladý kolektív,
Informácie pre uchádzača
vid naplň práce
Stručná charakteristika spoločnosti :
Obec Blatné, ležiaca 5 km severne od okresného mesta Senec – v súčasnosti má 1783 (stav k 31.12. 2016) obyvateľov.
Kontakt
Obec Blatné
Šarfická 300/37, Blatné, Slovensko
Kontaktná osoba: Rastislav Pero
Tel.: 0901713153