Učiteľ/ka MŠ

Obec Modrovka

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Adresa
Modrovka č. 75
Pracovná oblasť
Školstvo a vzdelávanie
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
600 - 700 EUR / Mesiac
podľa zaradenia zamestnanca do platovej tarify
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.8.2018
Termín nástupu
1.9.2018
Náplň práce
výchovno-vzdelávací proces v predprimárnom zariadení
Požiadavky na zamestnanca
Hľadáme príjemnú kolegyňu do malého kolektívu, ktorá má kladný vzťah k deťom. je kreatívna, flexibilná, zodpovedná a komunikatívna.
Informácie pre uchádzača
Stručná charakteristika spoločnosti :
Obec Modrovka, okres Nové Mesto nad Váhom, trenčiansky kraj.
č.35, Modrovka, Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana Prekop
Tel.: 0901710551