Regionálny marketingový a strategický odborník, Stáž (so sídlom v Bratislave)

OBIKE

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Brigády, Doprava, Iné, Manažment, Marketing a reklama
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
1.12.2017
Náplň práce
Prieskum trhu:
- Pomoc pri projektoch na miestnom trhu prostredníctvom právneho výskumu, kontaktov vlády, logistiky atď.
- poskytnúť prehľad o trhu (zvážte poveternostné podmienky, miestnu konkurenciu, možnosti spolupráce atď.)
Služby zákazníkom:
- Odpovedať na otázky užívateľov a sťažnosti, dať užívateľom rýchlu odpoveď, ktorá pozitívne predstavuje a chráni značku oBike.
- Nahlásiť problémy s produktom, obavy užívateľov, naliehavých problémov a efektívne komunikovať s regionálnym riaditeľom alebo s inými oddeleniami
Marketing a PR:
- Budovať značku oBike na rôznych webových stránkach sociálnych médií (vrátane Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitteru atď.)
- Kontaktovať média, noviny a časopisy a organizovať rozhovory alebo poskytovať obsah
Požiadavky na zamestnanca
- 4-5 dní / týždeň (flexibilné)
- Relatívne skúsenosti s marketingom, výskumom
- Slovenský rodený jazyk s plynulými znalosťami angličtiny
- Medzinárodne skúsený, nadšený a pracovitý
Informácie pre uchádzača
Plat:
Závisí od zručností a harmonogramu kandidáta
Ďalej príležitosť na plný úväzok po skončení stáže!
Kontakt:
Tatiana Skuratova
tatiana@obikeinc.com
Stručná charakteristika spoločnosti :
oBike inc. je globálna internetová a technologická spoločnosť so sídlom v Singapure, ktorá sa zameriava hlavne na dopravu a komunikáciu na poslednú míľu. Veríme, že poskytovaním vhodných bicyklov bez stojanov a bez staníc prinášame nové riešenie rýchlej a efektívnej dopravy! Spoločnosť oBike v súčasnosti pôsobí v 14 krajinách, vrátane Singapuru, Austrálie, Holandska, Veľkej Británie, Rakúska, Belgicka, Švajčiarska a Nemecka. V blízkej budúcnosti plánuje rozšíriť svoje podnikanie do viacerých krajín. Preto sme teraz hľadali medzinárodne zmýšľajúcich, motivovaných a tvorivých mladých profesionálov, aby sa pripojili k nášmu tímu!
Kontakt
OBIKE
Meldemannstrasse 18, Vienna, Slovensko
Kontaktná osoba: Tatiana Skuratova