primář/zástupce primáře na dětském oddělení

Oblastní nemocnice Trutnov a.s.

Miesto práce
Královohradecký kraj
Adresa
Maxima Gorkého 77, 541 01 Trutnov
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
100.000 - 120.000 Kč při úvazku 1.0
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.10.2018
Termín nástupu
1.11.2018
Náplň práce
Poskytování lékařské péče a řízení oddělení.
Požiadavky na zamestnanca
způsobilost k výkonu povolání lékaře
specializovaná způsobilost v oboru pediatrie/dětské lékařství
zdravotní způsobilost
bezúhonnost
zájem o obor
zodpovědný přístup
nadstandardní mzdové ohodnocení 100.000 - 120.000 Kč
nadstandardní stabilizační příspěvek (do konce října) ve výši 200.000 Kč
roční příspěvek na rekreaci až 20.000 Kč
nadstandardní měsíční příspěvek na penzijní připojištění (dle dohody)
ostatní zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, zaměstnanecká sleva do sítě smluvních lékáren, úhrada členského poplatku v ČLK, vzdělávání hrazené zaměstnavatelem)
zajištění bydlení pro celou rodinu
primář oddělení bude mít k dispozici služební automobil
Informácie pre uchádzača
Nemocnice je v krásné podhorské oblasti se širokou možností sportovního i kulturního vyžití.
Garantujeme osobní i profesní růst.
Zázemí silné a stabilní krajské společnosti.
Úvazek 1.0, minimálně 0.8
Oblastní nemocnice Trutnov poskytuje akutní zdravotnickou péči pacientům a klientům v severní části Královéhradeckého kraje, v podhůří Krkonoš.
Poskytuje lůžkovou zdravotní péči v oborech vnitřního lékařství, pediatrie, neurologie, gynekologie a porodnictví, chirurgie včetně traumatologie, ortopedie a onkologie s radioterapií a rehabilitace. Zajišťuje odborné poradny.
V oblasti intenzivní péče disponuje oddělením ARO, jednotkami intenzivní péče na oddělení interním, chirurgickém a neurologickém. Formou ordinariátů jsou zajištěny obory očního lékařství a ORL, které mají k dispozici integrovaný lůžkový fond a dermatovenerologii se stacionářem. Samostatnou jednotkou je oddělení hemodialýzy. Komplementární služby zahrnují celé spektrum od radiodiagnostiky, přes biochemii, hematologii a výrobu transfuzních přípravků po mikrobiologii a nukleární medicínu.
Všechny obory jsou zajištěny kvalifikovanými lékařskými a ošetřovatelskými týmy. Nemocnice je vybavena moderní přístrojovou technikou jak diagnostickou, tak terapeutickou, např. provoz rentgenologického oddělení je zcela digitalizován.
Maxima Gorkého, Trutnov, Česká republika
Kontaktná osoba: Ing. Procházka, Ph.D. - předseda představenstva
Tel.: +420499866102