Hlavný referent - asistent

Okresný súd Bratislava II

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Okresný súd bratislava II, Drieňová 5, 827 02 Bratislava
Pracovná oblasť
Štátna správa
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
497 - 547 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
8.4.2018
Termín nástupu
1.5.2018
Náplň práce
Vybavovanie odbornej agendy na úseku výkonu súdnictva v zmysle Vyhlášky MS SR č.543/2005 Z.z. :
- vykonávanie úkonov súvisiacich s vedením súdnych spisov a súdnych registrov, zabezpečovanie prípravy pojednávania, účasť a zapisovanie na pojednávaní, prepisovanie súdnych dokumentov ako aj iné administratívne činnosti v zmysle rozvrhu práce
Požiadavky na zamestnanca
-ovládanie strojopisu - (rýchlosť a presnosť písania na PC)
slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
technická gramotnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
- pružná pracovná doba
- dovolenka nad rámec zákona
- gastrolístky v hodnote 4,50 eur.
- možnosť ubytovania
Informácie pre uchádzača
Pracovná pozícia sa obsadzuje na základe výberového konania.
Informácie o vyhlásenom výberovom konaní sú zverejnené na webovej stránke Okresného súdu Bratislava II;
Stručná charakteristika spoločnosti :
rozpočtová organizácia
Drieňová 5, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Zlata Ďuran Bašták
Tel.: 02/88812150