DIGITAL MEDIA SPECIALIST

OMD Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Einsteinova 23, Digital Park II
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
asap
Náplň práce
• Aktívna účasť na tvorbe komunikačných nápadov a stratégie v spolupráci s kolegami
• Plánovanie a aktivácia digitálnych kampaní
• Príprava digitálnej mediálnej stratégie pre zverených klientov a značky
• Vyhodnocovanie kampaní v digitálnych médiách a reporting
• Aktívna účasť na stretnutiach/telefonátoch/prezentáciách klientovi spolu so senior manažérom
• Analýza výsledkov kampaní a odporúčania na optimalizáciu kampaní
• Účasť na tvorbe nápadov na interaktívnu komunikáciu v digitálnych médiách
Požiadavky na zamestnanca
• VŠ vzdelanie II. stupňa, 2 roky skúseností v niektorej z týchto oblastí: TV, digitálna reklama, médiá, PR,
sociálne siete, e-commerce a pod.
• Aktívna znalosť AJ slovom a písmom
• Záujem o reklamu, médiá, sociálne siete
• Ovláda prácu s PC (xls, ppt, word) na veľmi dobrej úrovni. Skúsenosti s digitálnymi technológiami a
kampaňami sú výhodou
• Priateľský, rád komunikuje a spolupracuje s kolegami, logické myslenie
• Zvedavý, ambiciózny, rád sa vzdeláva a objavuje nové veci
Zamestnanecké výhody, benefity
• Kompletné úvodné zaškolenie, možnosť neustáleho vzdelávania
• Možnosť osobného a profesijného rastu v celosvetovo úspešnej firme
• Prácu v rámci výborného kolektívu
• Zaujímavé finančné ohodnotenie a zamestnanecké výhody
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu prosím pošlite životopis spolu s motivačným listom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Motivačné listy spolu s CV starostlivo posúdime, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. CV bez motivačného listu automaticky nepostupujú do výberového konania.
Stručná charakteristika spoločnosti :
O NÁS
Patríme do globálnej siete OMD Worldwide, ktorá má viac než 135 pobočiek OMD vo viac ako 80tich krajinách a patrí ku svetovým lídrom v mediálnej komunikácii. Sme súčasťou Omnicom Media Group a skupiny Omnicom Group, Inc.
NAŠI ĽUDIA
Máme odborníkov v mnohých oblastiach, špecializujeme sa na servis klientom, obchodovanie, insighty a stratégiu, sociálne médiá, search a programmatic, sponzoring, tvorbu obsahu, programové a eventové partnerstvá. Sme partia nadšencov, ktorým nechýbajú ambície a odhodlanie.
NAŠI KLIENTI
Na zozname našich klientov nájdeš prvotriedne značky, medzi nimi Henkel, McDonald´s, NAY ELEKTRODOM, PepsiCo, Renault, Nissan, UPC, Walmark a mnohé ďalšie inovatívne značky. Vytvárame komplexné zákaznícke riešenia na mieru.
Einsteinova 23, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Simona Silošová
Tel.: 0902917746